N сериялуу коаксиалдык туташтыргычтар - бул орточо өлчөмдөгү, бурамалуу туташтыргычтар, алар туруктуу жыштыктан 11 ГГцке чейин колдонуу үчүн иштелип чыккан. Алардын дайыма төмөн кең тилкелүү VSWR кубаттуулугу аларды көптөгөн колдонмолордо жылдар бою популярдуу кылды. N сериялуу туташтыргыч 50 Омдук кабелдерге дал келген импеданска ээ. Кабелдин учтары кысуу, кысуу жана ширетүү конфигурацияларында бар. Бурамалуу туташтыргыч сокку жана өтө катуу титирөө дизайнды эске алган колдонмолордо туура жупташууну камсыз кылат. N туташтыргычтары аэрокосмостук, телерадиоберүү аудио жана видео колдонмолорунда, ошондой эле чыпкалар, жуптар, бөлгүчтөр, күчөткүчтөр жана аттенюатор сыяктуу көптөгөн микротолкундуу компоненттерде колдонулат.
1. Биз RF туташтыргычына жана RF адаптерине жана кабелдик чогултууга жана антеннага көңүл бурабыз.
2. Бизде негизги технологияны толук өздөштүргөн күчтүү жана чыгармачыл илимий-изилдөө жана иштеп чыгуу тобу бар.
Биз жогорку өндүрүмдүү туташтыргыч өндүрүшүн өнүктүрүүгө милдеттенме алабыз жана туташтыргыч инновациясында жана өндүрүшүндө алдыңкы орунга жетүүгө өзүбүздү арнайбыз.
3. Биздин RF кабелдик чогултууларыбыз орнотулган жана дүйнө жүзү боюнча жөнөтүлөт.
4. RF кабелдик жыйындылары сиздин муктаждыктарыңызга жана колдонмолоруңузга жараша ар кандай туташтыргыч түрлөрү жана ылайыкташтырылган узундуктар менен өндүрүлүшү мүмкүн.

Модель:TEL-NF.78-RFC
Сүрөттөмө:
7/8 дюймдук ийкемдүү кабель үчүн N ургаачы туташтыргычы
| Материал жана каптоо | |
| Борбор менен байланыш | Жез / күмүш менен каптоо |
| Изолятор | PTFE |
| Корпус жана сырткы өткөргүч | Үч эритме менен капталган жез / эритме |
| Прокладка | Кремний резина |
| Электр мүнөздөмөлөрү | |
| Мүнөздөмөлөрү Импеданс | 50 Ом |
| Жыштык диапазону | DC~3 ГГц |
| Жылуулоо каршылыгы | ≥5000MΩ |
| Диэлектрикалык күч | ≥2500 В орточо квадраттык кыйммат |
| Борбордук контакт каршылыгы | ≤1.0 мΩ |
| Сырткы контактка туруктуулук | ≤0.25 мΩ |
| Киргизүү жоготуусу | ≤0.1dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.15@3.0GHz |
| Температура диапазону | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 дБк(2×20Вт) |
| Суу өткөрбөйт | IP67 |
N же 7/16 же 4310 1/2 дюймдук өтө ийкемдүү кабелди орнотуу боюнча нускамалар
Туташтыргычтын түзүлүшү: (1-сүрөт)
A. алдыңкы гайка
B. арткы гайка
C. прокладка

Кесүү өлчөмдөрү диаграммада көрсөтүлгөндөй (2-сүрөт), кесүү учурунда төмөнкүлөргө көңүл буруу керек:
1. Ички өткөргүчтүн учу кыйшайышы керек.
2. Кабелдин уч бетиндеги жез кабырчыктары жана бырыштар сыяктуу аралашмаларды кетириңиз.

Тыгыздоочу бөлүктү чогултуу: Диаграммада көрсөтүлгөндөй (3-сүрөт), тыгыздоочу бөлүктү кабелдин сырткы өткөргүчү боюнча бурап бекитиңиз.

Арткы гайканы чогултуу (3-сүрөт).

Алдыңкы жана арткы гайканы диаграммада көрсөтүлгөндөй бурап бириктириңиз (5-сүрөт).
1. Бурап бекитүүдөн мурун, о-шакекчеге майлоочу майдын катмарын сүйкөңүз.
2. Арткы гайканы жана кабельди кыймылсыз кармаңыз, негизги корпусту арткы корпуска бурап бекитиңиз. Арткы корпустун негизги корпусун ачкыч менен бурап бекитиңиз. Чогултуу аяктады.
