1. Биздин продукт 7/16 типтеги (L29) жип менен туташтырылган RF коаксиалдык туташтыргычы. Бул туташтыргычтын мүнөздүү импедансы 50 Ом, ал жогорку кубаттуулук, төмөнкү VSWR, кичине алсыроо, кичине интермодуляция жана жакшы аба өткөрбөөчүлүк мүнөздөмөлөрүнө ээ.
Биринчиден, биздин 7/16 (L29) жип менен туташтырылган RF коаксиалдык туташтыргычыбыз өтө жогорку кубаттуулукту өткөрүү жөндөмдүүлүгүнө ээ, ал 2 кВт чейин кубаттуулукту көтөрө алат. Бул анын сигналдын үзгүлтүккө учурашынан же бурмаланышынан кооптонбостон, жогорку кубаттуулуктагы колдонмолордо туруктуу жана ишенимдүү иштей ала тургандыгын билдирет.
2. Экинчиден, биздин туташтыргычтын VSWR көрсөткүчү, башкача айтканда, чыңалуудагы толкун катышы өтө төмөн. Бул анын сигналдын чагылышын жана жоголушун азайтуу менен бирге жогорку сапаттагы сигнал берүүнү камсыздай алаарын, ошону менен сигналдын тактыгын жана туруктуулугун камсыздай алаарын билдирет.
3. Мындан тышкары, биздин туташтыргычтын алсыроосу төмөн, бул сигналдын күчүн жана туруктуулугун максималдуу түрдө жогорулатуу үчүн сигналдын алсыроосун өтө төмөн камсыздай алаарын билдирет. Мындан тышкары, биздин туташтыргычтын интермодуляциясы кичинекей, бул ар кандай жыштыктагы сигналдардын ортосундагы тоскоолдуктарды жана бурмалоолорду натыйжалуу азайтып, сигналдын тактыгын жана туруктуулугун камсыздай алаарын билдирет.
4. Акырында, биздин туташтыргыч эң сонун аба өткөрбөй турган касиетке ээ, демек, ал жогорку температура, жогорку нымдуулук, жогорку басым ж.б. сыяктуу катаал чөйрөдө иштей алат. Ошол эле учурда, ал туташтыргычтын ичин тышкы чөйрөнүн таасиринен коргой алат, ошону менен анын иштөө мөөнөтүн узартат.
| 1-1/4" көбүктүү бергич кабели үчүн 7/16 Din эркек туташтыргычы | ||
| Моделдин номери | TEL-DINM.114-RFC | |
| Интерфейс | IEC 60169-4;DIN-47223;CECC-22190 | |
| Электр | ||
| Мүнөздүү импеданс | 50 Ом | |
| Жыштык диапазону | DC-7.5 ГГц | |
| VSWR | ≤1.20@DC-3000MHz | |
| 3-тартиптеги IM (PIM3) | ≤ -155dBc@2×20W | |
| Диэлектрикалык чыдамдуу чыңалуу | Деңиз деңгээлинде ≥4000V RMS, 50Гц | |
| Диэлектрикалык каршылык | ≥10000MΩ | |
| Байланышка туруктуулук | Борбордук байланыш ≤0.4mΩ | Тышкы байланыш ≤1 мΩ |
| Жупташуу | M29*1.5 бурама муфтасы | |
| Механикалык | ||
| Бышыктык | Жупташуу циклдери ≥500 | |
| Материал жана каптоо | ||
| Тетиктердин аталышы | Материал | Каптоо |
| Дене | Жез | Үч-Металл (CuZnSn) |
| Изолятор | PTFE | — |
| Ички өткөргүч | Фосфор колосу | Ag |
| Муфта гайкасы | Жез | Ni |
| Прокладка | Силикон резина | — |
| Кабель кыскыч | Жез | Ni |
| Феррула | — | — |
| Айлана-чөйрөнү коргоо | ||
| Иштөө температурасы | -45 ℃ дан 85 ℃ га чейин | |
| Аба ырайына туруктуулук көрсөткүчү | IP67 | |
| RoHs (2002/95/EC) | Бошотуу боюнча шайкеш келет | |
| Ылайыктуу кабель үй-бүлөсү | 1-1/4 дюймдук фидер кабели | |

Модель:TEL-DINM.114-RFC
Сүрөттөмө
1-1/4 дюймдук фидер кабели үчүн DIN эркек туташтыргычы
| Материал жана каптоо | |
| Борбор менен байланыш | Жез / күмүш менен каптоо |
| Изолятор | PTFE |
| Корпус жана сырткы өткөргүч | Үч эритме менен капталган жез / эритме |
| Прокладка | Кремний резина |
| Электр мүнөздөмөлөрү | |
| Мүнөздөмөлөрү Импеданс | 50 Ом |
| Жыштык диапазону | DC~3 ГГц |
| Жылуулоо каршылыгы | ≥10000MΩ |
| Диэлектрикалык күч | 4000 В орточо квадраттык жыштык |
| Борбордук контакт каршылыгы | ≤0.4мΩ |
| Сырткы контактка туруктуулук | ≤1,5 мΩ |
| Киргизүү жоготуусу | ≤0.12dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.15@-3.0GHz |
| Температура диапазону | -40~85℃ |
| Суу өткөрбөйт | IP67 |
N же 7/16 же 4310 1/2 дюймдук өтө ийкемдүү кабелди орнотуу боюнча нускамалар
Туташтыргычтын түзүлүшү: (1-сүрөт)
A. алдыңкы гайка
B. арткы гайка
C. прокладка

Кесүү өлчөмдөрү диаграммада көрсөтүлгөндөй (2-сүрөт), кесүү учурунда төмөнкүлөргө көңүл буруу керек:
1. Ички өткөргүчтүн учу кыйшайышы керек.
2. Кабелдин уч бетиндеги жез кабырчыктары жана бырыштар сыяктуу аралашмаларды кетириңиз.

Тыгыздоочу бөлүктү чогултуу: Диаграммада көрсөтүлгөндөй (3-сүрөт), тыгыздоочу бөлүктү кабелдин сырткы өткөргүчү боюнча бурап бекитиңиз.

Арткы гайканы чогултуу (3-сүрөт).

Алдыңкы жана арткы гайканы диаграммада көрсөтүлгөндөй бурап бириктириңиз (5-сүрөт).
1. Бурап бекитүүдөн мурун, о-шакекчеге майлоочу майдын катмарын сүйкөңүз.
2. Арткы гайканы жана кабельди кыймылсыз кармаңыз, негизги корпусту арткы корпуска бурап бекитиңиз. Арткы корпустун негизги корпусун ачкыч менен бурап бекитиңиз. Чогултуу аяктады.
