1. 4.3-10 туташтыргыч системасы RRUну антеннага туташтыруу үчүн мобилдик тармак жабдууларынын эң акыркы талаптарына жооп берүү үчүн иштелип чыккан.
2. 4.3-10 туташтыргыч системасы өлчөмү, бекемдиги, иштеши жана башка параметрлери боюнча 7/16 туташтыргычтарына караганда жакшыраак, өзүнчө электрдик жана механикалык компоненттер абдан туруктуу PIM иштешин камсыз кылат, бул төмөнкү туташтыруу моментине алып келет. Бул туташтыргычтардын сериясы компакттуу өлчөмдөргө ээ, эң жакшы электрдик иштеши, төмөнкү PIM жана туташтыруу моменти. Оңой орнотуудан тышкары, бул конструкциялар 6,0 ГГц чейин эң сонун VSWR иштешин камсыз кылат.
1. 100% PIM текшерилген
2. Төмөн PIM жана төмөн басаңдатууну талап кылган тиркемелер үчүн идеалдуу
3. 50 Ом номиналдык импеданс
4. Бааланбаган абалда IP-68ге шайкеш келет
5. Жыштык диапазону DCден 6 ГГцге чейин
1. Бөлүштүрүлгөн антенна системасы (DAS)
2. Базалык станциялар
3. Зымсыз инфраструктура
4. Телекоммуникация
5. Чыпкалар жана комбайнерлер
1.4.3-10 Мобилдик тармак жабдууларын жана антеннаны туташтыруу үчүн атайын иштелип чыккан эң акыркы продукт болгон туташтыргыч системасы.
Мобилдик байланыш технологиясынын тез өнүгүшү менен барган сайын көбүрөөк колдонуучулар жогорку ылдамдыктагы жана ишенимдүү тармактык байланышка муктаж. Бул талаптарды канааттандыруу үчүн биздин 1.4.3-10 туташтыргыч системабыз пайда болду. Бул система эң акыркы тармактык стандарттарга негизделген жана мобилдик тармак түзмөктөрү үчүн жогорку сапаттагы туташуу кызматтарын көрсөтүүгө, RRUларды антенналарга туташтырууга багытталган. Туташтыргыч система туруктуулугун жана бышыктыгын камсыз кылуу үчүн жогорку сапаттагы материалдарды колдонот. Ошол эле учурда, анын дизайны ар кандай аба ырайынын жана климаттык шарттардын шартында анын кадимкидей иштешин камсыз кылуу үчүн ар кандай колдонуу сценарийлерин жана айлана-чөйрөнүн шарттарын эске алат. Бул биздин туташтыргыч системабыз катаал аба ырайынын шарттарында да маалыматтарды берүүнүн ишенимдүүлүгүн камсыздай алаарын билдирет. Мындан тышкары, биздин 1.4.3-10 туташтыргыч системабыз оңой орнотуу жана тейлөө артыкчылыктарына да ээ. Бул аны тез орнотууга мүмкүндүк берет жана орнотуу жана тейлөө чыгымдарын азайтат. Андан тышкары, биздин туташтыргыч системабыз стандартташтырылган интерфейстерди кабыл алат, бул анын башка түзмөктөр менен шайкеш келерин билдирет, бул аны ийкемдүү жана кеңейтилүүчү кылат. Кыскасы, биздин 1.4.3-10 туташтыргыч системабыз – бул жогорку сапаттагы, туруктуу, бышык, орнотууга жана тейлөөгө оңой, ийкемдүү жана масштабдуу туташтыргыч системасы, ал RRUну антеннага туташтыруу үчүн мобилдик тармак жабдууларынын эң акыркы талаптарына жооп берүү үчүн иштелип чыккан. Бул продукт мобилдик байланыш жаатындагы негизги продукт болуп, колдонуучуларга жакшыраак байланыш кызматтарын көрсөтөт деп ишенебиз.

Модель: TEL-4310F.78-RFC
Сүрөттөмө
7/8 дюймдук ийкемдүү RF кабели үчүн 4.3-10 ургаачы туташтыргыч
| Материал жана каптоо | |
| Борбор менен байланыш | Жез / күмүш менен каптоо |
| Изолятор | PTFE |
| Корпус жана сырткы өткөргүч | Үч эритме менен капталган жез / эритме |
| Прокладка | Кремний резина |
| Электр мүнөздөмөлөрү | |
| Мүнөздөмөлөрү Импеданс | 50 Ом |
| Жыштык диапазону | DC~3 ГГц |
| Жылуулоо каршылыгы | ≥5000MΩ |
| Диэлектрикалык күч | ≥2500 В орточо квадраттык кыйммат |
| Борбордук контакт каршылыгы | ≤1.0 мΩ |
| Сырткы контактка туруктуулук | ≤1.0 мΩ |
| Киргизүү жоготуусу | ≤0.1dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.1@-3.0GHz |
| Температура диапазону | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 дБк(2×20Вт) |
| Суу өткөрбөйт | IP67 |
N же 7/16 же 4310 1/2 дюймдук өтө ийкемдүү кабелди орнотуу боюнча нускамалар
Туташтыргычтын түзүлүшү: (1-сүрөт)
A. алдыңкы гайка
B. арткы гайка
C. прокладка

Кесүү өлчөмдөрү диаграммада көрсөтүлгөндөй (2-сүрөт), кесүү учурунда төмөнкүлөргө көңүл буруу керек:
1. Ички өткөргүчтүн учу кыйшайышы керек.
2. Кабелдин уч бетиндеги жез кабырчыктары жана бырыштар сыяктуу аралашмаларды кетириңиз.

Тыгыздоочу бөлүктү чогултуу: Диаграммада көрсөтүлгөндөй (3-сүрөт), тыгыздоочу бөлүктү кабелдин сырткы өткөргүчү боюнча бурап бекитиңиз.

Арткы гайканы чогултуу (3-сүрөт).

Алдыңкы жана арткы гайканы диаграммада көрсөтүлгөндөй бурап бириктириңиз (5-сүрөт).
1. Бурап бекитүүдөн мурун, о-шакекчеге майлоочу майдын катмарын сүйкөңүз.
2. Арткы гайканы жана кабельди кыймылсыз кармаңыз, негизги корпусту арткы корпуска бурап бекитиңиз. Арткы корпустун негизги корпусун ачкыч менен бурап бекитиңиз. Чогултуу аяктады.
