Антенналар/ Базалык станция / Кеңири спектрдеги берүү / Кабелдик чогултуу / Уюлдук байланыш / Компоненттер / Аспаптар / Микротолкундуу радио/Mil-Aero
PCS/Радарлар/Радиолор/Спутниктик байланыш/WLAN чыңалуудан коргоо
1. Ошондой эле, биз кардарларыбыздын талаптарына жооп берүү үчүн атайын өнүмдөрдү ыңгайлаштырабыз. Бизге жөн гана чиймеңизди, үлгүңүздү же көрсөтүлгөн деталдарды көрсөтүңүз, биз аны өндүрөбүз же сураныч, бизге IMD, VSWR, каптоо ж.б. сыяктуу конкреттүү инженердик параметрлериңизди жөнөтүңүз.
2. Үлгү берүүгө болот.
3. Биз сиздин сурооңузга 24 сааттын ичинде жооп беребиз.

Модель:TEL-NMA.12S-RFC
Сүрөттөмө
1/2 дюймдук супер ийкемдүү кабель үчүн N эркек бурчтуу туташтыргыч
| Материал жана каптоо | |
| Борбор менен байланыш | Жез / күмүш менен каптоо |
| Изолятор | PTFE |
| Корпус жана сырткы өткөргүч | Үч эритме менен капталган жез / эритме |
| Прокладка | Кремний резина |
| Электр мүнөздөмөлөрү | |
| Мүнөздөмөлөрү Импеданс | 50 Ом |
| Жыштык диапазону | DC~3 ГГц |
| Жылуулоо каршылыгы | ≥5000MΩ |
| Диэлектрикалык күч | ≥2500 В орточо квадраттык кыйммат |
| Борбордук контакт каршылыгы | ≤1.0 мΩ |
| Сырткы контактка туруктуулук | ≤0.2 мΩ |
| Киргизүү жоготуусу | ≤0.12dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.1@-3.0GHz |
| Температура диапазону | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 дБк(2×20Вт) |
| Суу өткөрбөйт | IP67 |
N же 7/16 же 4310 1/2 дюймдук өтө ийкемдүү кабелди орнотуу боюнча нускамалар
Туташтыргычтын түзүлүшү: (1-сүрөт)
A. алдыңкы гайка
B. арткы гайка
C. прокладка

Кесүү өлчөмдөрү диаграммада көрсөтүлгөндөй (2-сүрөт), кесүү учурунда төмөнкүлөргө көңүл буруу керек:
1. Ички өткөргүчтүн учу кыйшайышы керек.
2. Кабелдин уч бетиндеги жез кабырчыктары жана бырыштар сыяктуу аралашмаларды кетириңиз.

Тыгыздоочу бөлүктү чогултуу: Диаграммада көрсөтүлгөндөй (3-сүрөт), тыгыздоочу бөлүктү кабелдин сырткы өткөргүчү боюнча бурап бекитиңиз.

Арткы гайканы чогултуу (3-сүрөт).

Алдыңкы жана арткы гайканы диаграммада көрсөтүлгөндөй бурап бириктириңиз (5-сүрөт).
1. Бурап бекитүүдөн мурун, о-шакекчеге майлоочу майдын катмарын сүйкөңүз.
2. Арткы гайканы жана кабельди кыймылсыз кармаңыз, негизги корпусту арткы корпуска бурап бекитиңиз. Арткы корпустун негизги корпусун ачкыч менен бурап бекитиңиз. Чогултуу аяктады.
