N эркектен N эркекке чейинки тик бурчтуу адаптер N типтеги эркек RF туташтыргычы RF коаксиалдык кабелдик адаптердин туташтыргычы
Telsto RF туташтыргычы DC-3 ГГц иштөө жыштык диапазонуна ээ, эң сонун VSWR иштешин жана төмөнкү пассивдүү интермодуляцияны сунуштайт. Бул аны уюлдук базалык станцияларда, бөлүштүрүлгөн антенна системаларында (DAS) жана чакан уюлдук тиркемелерде колдонууга идеалдуу кылат.
Коаксиалдык адаптерлер - бул мурунтан эле үзүлгөн кабелдин жынысын же туташтыргычтын түрүн тез өзгөртүүнүн эң сонун жолу.
Telsto RF коаксиалдык N эркектен N эркекке чейинки тик бурчтуу адаптер туташтыргычынын дизайны 50 Ом импеданска ээ. Ал RF адаптеринин так мүнөздөмөлөрүнө ылайык жасалган жана максималдуу VSWR 1.15:1 түзөт.
Бул серия үчүн кысуу жана кысуу кабелин токтотуу процесстери колдонулат.
| Температура диапазону | -55~+155°C (PE кабели -40~+85°C) |
| Импеданс | 50Ω |
| Вибрация | 100 м/S2 (10~500Гц), 10 г |
| Жыштык диапазону | DC-11GHz |
| Киргизүү жоготуусу | <= 0.24 дБ/6 ГГц |
| Чыдамдуу чыңалуу | Деңиз деңгээлиндеги 2500В орточо кубаттуулуктагы чыңалуу |
| Жумушчу чыңалуу | Деңиз деңгээлинде 1000Vr.ms |
| Жылуулоо каршылыгы | >= 5000 МΩ |
| Муфта гайкасын кармоо күчү | 450N |
| Бышыктык | >= 500 (цикл) |
| Байланышка туруктуулук | Борбордук байланыш <=1мΩ |
| Тышкы байланыш <=1мΩ | |
| Чыңалуудагы туруктуу толкун катышы | Түз <= 1.15/6 ГГц |
| Түз бурч <= 1.25/6 ГГц |
● N типтеги эркектен N эркекке адаптердин корпусу тик бурчтуу. Бул тик бурчтуу N типтеги коаксиалдык адаптер 90 градустук тик бурчтуу RF чыканак адаптери болуп саналат.
● Түрү: N типтеги эркектен эркекке 90 градуска тик бурчтуу туташтыргыч, M/M адаптери, RF коаксиалдык адаптери.
● Радио жабдууларына жана радио жыштык коаксиалдык кабелдерди туташтыруу үчүн аспаптарга кеңири колдонулат. Ал эл аралык окшош продукт менен алмаштырылышы мүмкүн.
● Түсү: Күмүш түстүү, никель менен капталган.
| Продукт | Сүрөттөмө | Бөлүктүн номери |
| Радиожыштык адаптери | 4.3-10 аялдан Din аял адаптерине чейин | TEL-4310F.DINF-AT |
| 4.3-10 аялдан дин эркекке адаптерге | TEL-4310F.DINM-AT | |
| 4.3-10 Эркектен Динге чейинки аял адаптерине | ТЕЛ-4310M.DINF-AT | |
| 4.3-10 эркектен Din эркек адаптерине чейин | TEL-4310M.DINM-AT |

Модель:TEL-NM.NMA-AT
Сүрөттөмө
N эркектен N эркекке чейинки тик бурчтуу RF адаптерине
| Материал жана каптоо | |
| Борбор менен байланыш | Жез / күмүш менен каптоо |
| Изолятор | PTFE |
| Корпус жана сырткы өткөргүч | Үч эритме менен капталган жез / эритме |
| Прокладка | Кремний резина |
| Электр мүнөздөмөлөрү | |
| Мүнөздөмөлөрү Импеданс | 50 Ом |
| Жыштык диапазону | DC~6 ГГц |
| Жылуулоо каршылыгы | ≥5000MΩ |
| Диэлектрикалык күч | ≥2500 В орточо квадраттык кыйммат |
| Борбордук контакт каршылыгы | ≤1.0 мΩ |
| Сырткы контактка туруктуулук | ≤0.25 мΩ |
| Киргизүү жоготуусу | ≤0.15dB |
| VSWR | ≤1.15 түз;≤1.25 тик бурч |
| Температура диапазону | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 дБк(2×20Вт) |
| Суу өткөрбөйт | IP67 |
N же 7/16 же 4310 1/2 дюймдук өтө ийкемдүү кабелди орнотуу боюнча нускамалар
Туташтыргычтын түзүлүшү: (1-сүрөт)
A. алдыңкы гайка
B. арткы гайка
C. прокладка

Кесүү өлчөмдөрү диаграммада көрсөтүлгөндөй (2-сүрөт), кесүү учурунда төмөнкүлөргө көңүл буруу керек:
1. Ички өткөргүчтүн учу кыйшайышы керек.
2. Кабелдин уч бетиндеги жез кабырчыктары жана бырыштар сыяктуу аралашмаларды кетириңиз.

Тыгыздоочу бөлүктү чогултуу: Диаграммада көрсөтүлгөндөй (3-сүрөт), тыгыздоочу бөлүктү кабелдин сырткы өткөргүчү боюнча бурап бекитиңиз.

Арткы гайканы чогултуу (3-сүрөт).

Алдыңкы жана арткы гайканы диаграммада көрсөтүлгөндөй бурап бириктириңиз (5-сүрөт).
1. Бурап бекитүүдөн мурун, о-шакекчеге майлоочу майдын катмарын сүйкөңүз.
2. Арткы гайканы жана кабельди кыймылсыз кармаңыз, негизги корпусту арткы корпуска бурап бекитиңиз. Арткы корпустун негизги корпусун ачкыч менен бурап бекитиңиз. Чогултуу аяктады.
