806-960 МГц жана 1710-2700 МГц
Вертикалдык поляризация
Үйдүн ичинде же сыртында колдонуу
Дубалга же түтүккө орнотуу
Керемет көрүнүшү Жакшы соккуга туруктуулук, суу өткөрбөө жана коррозияга каршы жөндөмдүүлүк Мамыларды кармоо үчүн стандарттуу орнотуу комплекттеринин топтомдору Оптималдуу өлчөм Кең тилкелүү технология, орточо күч, төмөн турган толкун катышы менен иштелип чыккан
Колдонмо: GSM/ CDMA/ DCS/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN/ Wi-Fi системасы
Антеннаны кармоочу мамычасы менен орнотуу, антеннанын эңкейиш бурчун тууралоо, болтторду, бурамаларды жана гайкаларды бекемдөө үчүн төмөнкү процедураларды аткарыңыз. (1) L формасындагы орнотуу комплекттери антенна болттору менен тегизделип, жалпак шайбага салынып, пружиналуу илгичке салынып, капкак кезеги менен буралып, андан кийин гайка менен бекитилиши керек. (2) M6 U формасындагы бурама таякчасы тиштүү жана L формасындагы орнотуу комплекттеринен өткөрүлүп, антенна диаметри 35-50 мм мамычасы менен кармалып, андан кийин гайка менен бекитилиши керек. (3) Эң жакшы сигнал алуу үчүн, антеннанын бурулуш бурчун L формасындагы орнотуу комплектинин тешик абалы аркылуу тууралап, андан кийин бардык гайкаларды бекитип, антеннанын туташтыргычынын учун бекитиңиз. (4) Орнотуунун бийиктиги базалык деңгээлден 3 метрден ашык болушу керек, ошондой эле жакын жердеги курулуш аймактарында бийик имараттар жана чоңураак металлдар жок болушу керек. Бир сөз менен айтканда, ачык капталдуу жер.
Өзгөчөлүктөрү:
● Керемет көрүнүш
● Жакшы коргонуу жөндөмдүүлүгү, соккуга туруктуулугу, суу өткөрбөөчүлүгү, коррозияга каршылыгы ж.б.
| Механикалык мүнөздөмөлөр | |
| Өлчөмдөрү | 445*210*65 |
| Салмак | 1 кг |
| Радиатордун материалы | Жез |
| Радом материалы | ABS |
| Радом түсү | Пил сөөгү түстүү ак |
| Салыштырмалуу нымдуулук | 5%-95% |
| Иштөө температурасы | -40~60 ℃ |
| Орнотуу комплекти | Дубалга орнотуу жана түтүктөрдү орнотуу |
| Электр мүнөздөмөлөрү | |
| Жыштык диапазону | 806-960МГц 1710-2700МГц |
| Күч алуу | 10дБи 12дБи |
| VSWR | ≤1.5:1 |
| Поляризация | Вертикалдык |
| Жарым кубаттуулуктагы нурдун туурасы | Бийиктиги: 65/50° V: 55/40° |
| Алдыңкыдан арткыга чейинки катыш | 20 дБ |
| Киргизүү импедансы | 50Ω |
| Максималдуу киргизүү кубаты | 50 Вт |
| Чагылгандан коргоо | DC Ground |
| Туташтыргыч | N аял |
N же 7/16 же 4310 1/2 дюймдук өтө ийкемдүү кабелди орнотуу боюнча нускамалар
Туташтыргычтын түзүлүшү: (1-сүрөт)
A. алдыңкы гайка
B. арткы гайка
C. прокладка

Кесүү өлчөмдөрү диаграммада көрсөтүлгөндөй (2-сүрөт), кесүү учурунда төмөнкүлөргө көңүл буруу керек:
1. Ички өткөргүчтүн учу кыйшайышы керек.
2. Кабелдин уч бетиндеги жез кабырчыктары жана бырыштар сыяктуу аралашмаларды кетириңиз.

Тыгыздоочу бөлүктү чогултуу: Диаграммада көрсөтүлгөндөй (3-сүрөт), тыгыздоочу бөлүктү кабелдин сырткы өткөргүчү боюнча бурап бекитиңиз.

Арткы гайканы чогултуу (3-сүрөт).

Алдыңкы жана арткы гайканы диаграммада көрсөтүлгөндөй бурап бириктириңиз (5-сүрөт).
1. Бурап бекитүүдөн мурун, о-шакекчеге майлоочу майдын катмарын сүйкөңүз.
2. Арткы гайканы жана кабельди кыймылсыз кармаңыз, негизги корпусту арткы корпуска бурап бекитиңиз. Арткы корпустун негизги корпусун ачкыч менен бурап бекитиңиз. Чогултуу аяктады.
