Өзгөчөлүгү: Керемет көрүнүшү Кадимки шыпка орнотууга ылайыктуу Кең жыштык тилкеси, төмөн турган толкун, күчтүү тоскоолдуктарга каршы жөндөмдүүлүк.
| Буюм | Техникалык мүнөздөмөлөрү |
| Жыштык диапазону | 698~960МГц/1710~2700МГц |
| Күч алуу | 3±1dBi/4±1dBi |
| VSWR | ≤2.0/ ≤1.5 |
| Киргизүү импедансы | 50Ω |
| Поляризация | Вертикалдык |
| Горизонталдуу нурдун туурасы | 360° |
| Тик нурдун туурасы | 85±15°/55±15° |
| Максималдуу кубаттуулук | 50 Вт |
| Туташтыргычтын түрү | N-Аял |
| Диаметри | Ø164x94 мм |
| Түс | Ак |
| Температура | Иштөө: -40℃~+60℃ |
| Салыштырмалуу нымдуулуктун диапазону | 5%~95% |
| Орнотуу ыкмасы | Бурамалар менен бекитилген |
N же 7/16 же 4310 1/2 дюймдук өтө ийкемдүү кабелди орнотуу боюнча нускамалар
Туташтыргычтын түзүлүшү: (1-сүрөт)
A. алдыңкы гайка
B. арткы гайка
C. прокладка

Кесүү өлчөмдөрү диаграммада көрсөтүлгөндөй (2-сүрөт), кесүү учурунда төмөнкүлөргө көңүл буруу керек:
1. Ички өткөргүчтүн учу кыйшайышы керек.
2. Кабелдин уч бетиндеги жез кабырчыктары жана бырыштар сыяктуу аралашмаларды кетириңиз.

Тыгыздоочу бөлүктү чогултуу: Диаграммада көрсөтүлгөндөй (3-сүрөт), тыгыздоочу бөлүктү кабелдин сырткы өткөргүчү боюнча бурап бекитиңиз.

Арткы гайканы чогултуу (3-сүрөт).

Алдыңкы жана арткы гайканы диаграммада көрсөтүлгөндөй бурап бириктириңиз (5-сүрөт).
1. Бурап бекитүүдөн мурун, о-шакекчеге майлоочу майдын катмарын сүйкөңүз.
2. Арткы гайканы жана кабельди кыймылсыз кармаңыз, негизги корпусту арткы корпуска бурап бекитиңиз. Арткы корпустун негизги корпусун ачкыч менен бурап бекитиңиз. Чогултуу аяктады.
