Өзгөчөлүгү: Керемет көрүнүшү Кадимки шыпка орнотууга ылайыктуу Кең жыштык тилкеси, төмөн турган толкун, күчтүү тоскоолдуктарга каршы жөндөмдүүлүк
Колдонулушу: GSM/CDMA/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN системасы менен имараттын ичиндеги бардык багыттагы камтуу
| Механикалык мүнөздөмөлөр | |
| Өлчөмдөрү | 204X115 мм |
| Салмак | 0,5 кг |
| Радиатордун материалы | Күмүш менен капталган жез |
| Радом материалы | ABS |
| Радом түсү | Пил сөөгү түстүү ак |
| Иштөө нымдуулугу | < 95% |
| Иштөө температурасы | -40~55 ℃ |
| Электр мүнөздөмөлөрү | |
| Жыштык диапазону | 806-960МГц 1710~2500МГц 2500-2700МГц |
| Күч алуу | 2dBi±0,5 4dBi±1 4dBi ±1 |
| VSWR | ≤1.4 |
| Поляризация | Вертикалдык |
| Оймо-чийменин тегеректиги, дБ | ±1 ±1 ±1.5 |
| Тик нурдун туурасы | 85 55 50 |
| IMD3, дБк @+ 33дБм | ≤-140 |
| Киргизүү импедансы | 50Ω |
| Максималдуу киргизүү кубаты | 50 Вт |
| Туташтыргыч | N аял |
N же 7/16 же 4310 1/2 дюймдук өтө ийкемдүү кабелди орнотуу боюнча нускамалар
Туташтыргычтын түзүлүшү: (1-сүрөт)
A. алдыңкы гайка
B. арткы гайка
C. прокладка

Кесүү өлчөмдөрү диаграммада көрсөтүлгөндөй (2-сүрөт), кесүү учурунда төмөнкүлөргө көңүл буруу керек:
1. Ички өткөргүчтүн учу кыйшайышы керек.
2. Кабелдин уч бетиндеги жез кабырчыктары жана бырыштар сыяктуу аралашмаларды кетириңиз.

Тыгыздоочу бөлүктү чогултуу: Диаграммада көрсөтүлгөндөй (3-сүрөт), тыгыздоочу бөлүктү кабелдин сырткы өткөргүчү боюнча бурап бекитиңиз.

Арткы гайканы чогултуу (3-сүрөт).

Алдыңкы жана арткы гайканы диаграммада көрсөтүлгөндөй бурап бириктириңиз (5-сүрөт).
1. Бурап бекитүүдөн мурун, о-шакекчеге майлоочу майдын катмарын сүйкөңүз.
2. Арткы гайканы жана кабельди кыймылсыз кармаңыз, негизги корпусту арткы корпуска бурап бекитиңиз. Арткы корпустун негизги корпусун ачкыч менен бурап бекитиңиз. Чогултуу аяктады.
