Бурч адаптерлери мунаранын бутуна эч кандай тешик бургулабастан, бурчтуу мунара элементтерине ар кандай кабелдик илгичтерди бекитүү үчүн колдонулат. RF берүү линиясынын системасы кабелдерди жана жабдууларды бекитүү үчүн көптөгөн атайын кыскычтарды талап кылгандыктан, Telsto бул атайын линияны ушул атайын колдонмолор үчүн ачты. Биз кардардын талаптарына ылайык кыскычтарды чыгара алабыз.
| Жалпы мүнөздөмөлөр | |
| Адаптер түрү | Бурч адаптери |
| Материалдын түрү | Дат баспас болоттон жасалган 304 |
| Максималдуу жүктөө | Үч эселенген стек, 1 -5/8 дюймдук кабель |
| Орнотуу | 3/8 дюйм, 3/4 дюймдук тешик |
| Өлчөмдөрү | |
| Ички узундук | 25,40 мм |
| Ички туурасы | 22,23 мм |
| Сырткы узундук | 50,80 мм |
| Сырткы туурасы | 57,15 мм |
| Механикалык мүнөздөмөлөр | |
| Орнотуу моменти макс. | 15.0 фут фунт |
| Орнотуу моменти минимуму | 11.0 фут фунт |
| Материалдын калыңдыгы | 2.667 мм |
| Таңгакталган мүнөздөмөлөр | |
| Бою | 150 мм |
| Узундугу | 350 мм |
| Туурасы | 300 мм |
| Жеткирүү салмагы | 23.30 кг |
| Пакеттин саны | 100 даана |
Дат баспас болоттон жасалган адаптер мунаранын бутуна эч кандай тешик бургулабастан, бурчтуу мунара мүчөлөрүнө ар кандай кабелдик илгичтерди бекитүү үчүн колдонулат.
· 1. Көп функциялуулугу үчүн кошумча кең 1 дюймдук тешик
· 2. 3/4 дюймдук тешиктер илгичтерди кабыл алат
· 3. Материал: дат баспас болоттон жасалган
· 4. 3/8''X1-3/4'' SS чарчы баштуу болтту кошуңуз
| Бөлүк № | Сүрөттөмө | UOM |
| UA3 | 3/4 дюймдук тешиктери бар SS бурчтук адаптер | 10дон турган комплект |
| Соода шарттары | CIF, DDU, EX-WORKS |
| Төлөм шарттары | T/T, L/C, Келишимдүү |
| MOQ | 1 |
| Камсыздандыруу мүмкүнчүлүгү | Айына 100000 даана |
| Даярдануу убакты | 3-15 күн |
| Жөнөтүү | Деңиз, аба, экспресс |
| Порт | Шанхай |
| Үлгүлөрдүн жеткиликтүүлүгү | Ооба |
| Үлгү алуу убактысы | 3-5 күн |
| Таңгактоо | Пластик баштык, Картон куту, Паллет |